Jak osiagnąć sukces w życiu


Autor: komputer79 | Kategorie: Ciekawostki 
Tagi: pieniądze   sukces   oszczędzanie   dla mężczyzn  
10 stycznia 2015, 16:52

Wolność finansowa - ten zwrot dla wielu jest motywem, do którego dąży przez kompletne życie. Ale zwłaszcza czym jest sukces życiowy? Jaki jest klucz do sukcesu życiowego? Jakże określić, czy komuś udało się takowy spełnić tudzież nie? Jakich kryteriów powinno się zastosować, ażeby precyzyjnie określić istnienie i wielkość triumfu?

Sukces życiowy sekrety bogactwa

Zapytywanie zawarte w tytule tego teksu wydaje się pospolite i postawione zwłaszcza retorycznie. Lecz wyłącznie z pozoru. Po chwileczek namysłu rzeczywiście każdy zajdzie do wniosku, że nie jest łatwo określić momencik, w którym można z pełną stanowczością powiedzieć, iż życiowy sukces stał się obcym udziałem.

Dla całego szeregu ludzi prostym, i głównie jedynym, sposobem na określenie spełnienia sukcesu życiowego poprzez daną osobę jest popatrzenie na jej status majątkowy. O ile cechuje się on stosowną ilością zer na koncie aprobują oni, iż postać taka spełniła niezależność i sukces finansowy, a co za tym idzie i witalny. Zdaje się jednak, iż jest to za bardzo pobieżne podejście do tej idei.

Bo co w tym momencie powiedzieć o postaci, która stała się bogata dzięki wygranej w totolotku? Z całą pewnością napełnia ona warunek o właściwej ilości zer na koncie. Czy tymczasem pójście do kolektury i usunięcie kilku cyfr, dzięki z jakiego powodu wygrywa się fortunę, przynosi podstawy do stwierdzenia o tym, iż triumfujący spełnił tryumf witalny? Względnie nie - a więc nie było to rezultatem jego profesji tudzież zadziwiających zdolności, a jedynie zrządzeniem losu. Joe Vitale autor książek motywacyjnych ogłasza, że o ile pozbędziemy ograniczających się nas uprzedzeń i kompleksów jesteśmy w mocy poczynić i osiągnąć przede wszystkim wszystko.

Rozwój osobisty i szerokie horyzonty myślowe to najłatwiejsza droga do sukcesu. Niewątpliwie niezbędna jest dodatkowo zarówno stała ciągłość i upór, jednakże swoje nastawienie i ujęcie o możliwości osiągania wszech zaplanowanych motywów to podstawa. Nierzadko w tym kontekście cytuje się prawo przyciągania, według którego nasze osobiste stanowisko determinuje to jak wygląda rzeczywistość. Skutkiem tego też można wyciągnąć bezproblemowy wniosek, iż triumf żywotny to w zasadzie zręczność uzyskiwania wszelkich zdecydowanych motywów. O ile uspokoimy taką wprawę, wszelkie inne trefne żywotne triumfy, takie jak choćby majętność, osiągniemy mimochodem.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz