Oszczędzaj na emeryturę razem ze spółką...


Autor: komputer79 | Kategorie: Polecane 
Tagi: oszczędzanie   prywatna emerytura   pożyczka społecznościowa  
14 czerwca 2015, 18:00

Każdy, kto będzie się brał za inwestowanie na finansowych rynkach z pewnością marzy o tym, by zarabiać dużo przy niewielkim stopniu ryzyka. Sporo ludzi uważa, że takiego produktu nie ma, bo jedno z drugim po prostu się kłóci. Jeśli ewentualne dochody są dość spore, to tak samo duże może być ryzyko tego, że można stracić kapitał, a przeciwnie, bezpieczeństwo i stabilność powodują znaczne zmniejszenie możliwości zysku.

Jeżeli wszystko się dobrze sprawdzi, to powinno się trafić na taką metodę inwestycji, aby te dwie rzeczy pogodzić. Tego typu produktem finansowym będzie na przykład inwestycja w pożyczki społecznościowe. Pośród inwestorów nie zyskały większego zainteresowania, bo jednak w tradycyjnej formie są nieco ryzykowne. Wielu klientów nie jest w stanie spłacać długów, nawet gdy działają windykatorzy, a każdy z tego typu przypadków w dużym stopniu może zmniejszyć zyski z takiej inwestycji.

Jednak są firmy, jakie zaczęły współpracę z indywidualnymi inwestorami, przejmując na siebie niebezpieczeństwo związane ze spłaceniem zobowiązań, jeżeli pożyczkobiorca nie zechce się wywiązać ze swych zobowiązań, to inwestor nie utraci swoich pieniędzy. Do takich firm należy Nobiles2, od pewnego czasu istniejąca na rynku finansowym. Dzięki jej wyjątkowej, i trzeba przyznać bardzo atrakcyjnej propozycji inwestycja w pożyczki stała się znacznie dostępniejsza dla przeciętnego Kowalskiego. Mechanizm takiej współpracy będzie polegał na tym, że zainteresowani inwestorzy wykupują udzieloną pożyczkę, zarabiając na oprocentowaniu, jednak przypadku problemów ze spłacalnością nie są zostawieni bez pomocy, ale mają zapewniony zwrot zainwestowanych pieniędzy.

Nobiles2 pozwala zaoszczędzić na emeryturę

Najdłuższy czas trwania pożyczek będzie wynosił dwadzieścia cztery miesiące, jest to więc tradycyjny średnioterminowy mechanizm inwestycji. Inwestorzy mają tu duże możliwości lokowania swoich pieniędzy, nie będą oni w żaden sposób zmuszani do selekcji klientów, sami decydują o wszystkim.

Usługi tego typu prowadzone były początkowo pod marką Pożyczkoposiadacz, jednak całkiem niedawno firma Nobiles2 zdecydowała o zmianie nazwy tego programu na Pro-Zysk. Z informacji, jakie się dostaje od spółki widać bardzo zdecydowany wzrost zainteresowania taką współpracą pośród drobniejszych amatorów inwestowania. Rozsądny inwestor powinien mieć możliwość skorzystania tego rodzaju zwiększania swoich oszczędności.

Źródło: http://galeriafinansowa.pl/wysokie-zyski-w-zasiegu-reki-sprawdzona-latami-forma-oszczedzania/

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz