Kategoria

Polecane


Oszczędzaj na emeryturę razem ze spółką...
Autor: komputer79 | Kategorie: Polecane 
Tagi: oszczędzanie   prywatna emerytura   pożyczka społecznościowa  
14 czerwca 2015, 18:00

Każdy, kto będzie się brał za inwestowanie na finansowych rynkach z pewnością marzy o tym, by zarabiać dużo przy niewielkim stopniu ryzyka. Sporo ludzi uważa, że takiego produktu nie ma, bo jedno z drugim po prostu się kłóci. Jeśli ewentualne dochody są dość spore, to tak samo duże może być ryzyko tego, że można stracić kapitał, a przeciwnie, bezpieczeństwo i stabilność powodują znaczne zmniejszenie możliwości zysku.

Jeżeli wszystko się dobrze sprawdzi, to powinno się trafić na taką metodę inwestycji, aby te dwie rzeczy pogodzić. Tego typu produktem finansowym będzie na przykład inwestycja w pożyczki społecznościowe. Pośród inwestorów nie zyskały większego zainteresowania, bo jednak w tradycyjnej formie są nieco ryzykowne. Wielu klientów nie jest w stanie spłacać długów, nawet gdy działają windykatorzy, a każdy z tego typu przypadków w dużym stopniu może zmniejszyć zyski z takiej inwestycji.

Jednak są firmy, jakie zaczęły współpracę z indywidualnymi inwestorami, przejmując na siebie niebezpieczeństwo związane ze spłaceniem zobowiązań, jeżeli pożyczkobiorca nie zechce się wywiązać ze swych zobowiązań, to inwestor nie utraci swoich pieniędzy. Do takich firm należy Nobiles2, od pewnego czasu istniejąca na rynku finansowym. Dzięki jej wyjątkowej, i trzeba przyznać bardzo atrakcyjnej propozycji inwestycja w pożyczki stała się znacznie dostępniejsza dla przeciętnego Kowalskiego. Mechanizm takiej współpracy będzie polegał na tym, że zainteresowani inwestorzy wykupują udzieloną pożyczkę, zarabiając na oprocentowaniu, jednak przypadku problemów ze spłacalnością nie są zostawieni bez pomocy, ale mają zapewniony zwrot zainwestowanych pieniędzy.

Nobiles2 pozwala zaoszczędzić na emeryturę

Najdłuższy czas trwania pożyczek będzie wynosił dwadzieścia cztery miesiące, jest to więc tradycyjny średnioterminowy mechanizm inwestycji. Inwestorzy mają tu duże możliwości lokowania swoich pieniędzy, nie będą oni w żaden sposób zmuszani do selekcji klientów, sami decydują o wszystkim.

Usługi tego typu prowadzone były początkowo pod marką Pożyczkoposiadacz, jednak całkiem niedawno firma Nobiles2 zdecydowała o zmianie nazwy tego programu na Pro-Zysk. Z informacji, jakie się dostaje od spółki widać bardzo zdecydowany wzrost zainteresowania taką współpracą pośród drobniejszych amatorów inwestowania. Rozsądny inwestor powinien mieć możliwość skorzystania tego rodzaju zwiększania swoich oszczędności.

Źródło: http://galeriafinansowa.pl/wysokie-zyski-w-zasiegu-reki-sprawdzona-latami-forma-oszczedzania/

Czekoladowe smakowitości dodatkiem do świątecznego...
Autor: komputer79 | Kategorie: Polecane 
Tagi: czar słodyczy   bombonierka   słodki upominek   czekolada mleczna  
02 kwietnia 2015, 14:40

Słodycze są jedną z nielicznych rzeczy, która jest lubiana przez wszystkich. Zresztą wystarczy przejrzeć sklepowe półki, które są aż pełne od przeróżnych smakołyków: cukierków, ciastek czy czekolad. Słodycze są chętnie kupowane tak zwyczajnie, po prostu dla przyjemności, lecz również bardzo często daje się je w charakterze prezentu przy różnych okazjach. Zwykle stanowią tylko dodatek do właściwego prezentu, ale także sporo osób decyduje się na podarowanie tylko pudełka z łakociami. Tego typu słodki upominek z pewnością spodoba się większości, bywa on bardzo uniwersalny i ryzyko, że ktoś będzie nim rozczarowany jest bardzo małe.

Czekolada mleczna blog z opisami

Co zrozumiałe raczej się nie powinno pójść do sklepu i po prostu zakupić co się pierwsze znajdzie, również przy łakociach powinno się poświęcić parę chwil na decyzję o wyborze, a wybierać będzie w czym. Najefektowniej i najokazalej od dawna się prezentuje typowa bombonierka. Od małych, niewielkich pudełeczek po sporych rozmiarów kilkuset gramowe - wybór bombonierek jest rzeczywiście przeogromny, każdy producent czekolad posiada ich przynajmniej kilka odmian, w najróżniejszych rozmiarach oraz smakach.

Tak samo popularnym podarunkiem na słodko jest również czekolada, tu również mamy w czym wybrać, jeśli ma się zamiar podarować coś, to będzie smakowało. Co oczywiste w ofercie sklepów jest najwięcej smaków klasycznych, na przykład czekolada mleczna do kupienia będzie w każdym dziale ze słodyczami. Można oczywiście nabyć właśnie taką, duża część typowych czekolad rzeczywiście jest bardzo smaczna i z pewnością nadaje się na prezent, zwłaszcza dla małych dzieci.

Można jednak poszukać czegoś innego, w niejednym sklepie da się natrafić na czekolady z wyższej półki, z oryginalnymi niekiedy dodatkami. Wprawdzie będą one kosztowały czasami dość dużo, ale w zamian mogą zaoferować rzeczywiście niezwykły, wyjątkowy smak. W bardzo przystępnej formie publikuje informacje o czekoladowych smakach autor blogu Czar Słodyczy, jeżeli ktoś będzie szukał jakiegoś pomysłu na coś nietypowego, to na tym blogu na pewno przeczyta coś, co mu spasuje.

Soki z owoców Noni dają zdrowie
Autor: komputer79 | Kategorie: Polecane 
Tagi: pieniądze   oszczędzanie   dla mężczyzn  
10 stycznia 2015, 16:56

Zalety prozdrowotne soków z owoców i warzyw zważane są za bogactwo witamin i modułów, które pozytywnie oddziałują na działanie organizmu. Ponadto uzupełnienia ważnych mikroelementów, filtrują go także z toksyn i dopuszczają wytworne całkowite samopoczucie. Powszechnie znane są pozytywnej strony soku oranżu, soku z marchwi czy też soku pomidorowego. Na rynku osiągalne są jednak soki dla zdrowia z innych warzyw i owoców, posiadające szereg nietuzinkowych własności.

Soki z owoców Noni dają zdrowie

Wśród nich występują soki z owoców Noni oraz jagód Acai. Sok z owoców Acai jest wytwarzany z jagód Acai, które podnoszą się w Ameryce Południowej. Do jego unikatowych właściwości trzeba pozytywny wpływ na wytrzymałość organizmu. To poprzez to, iż posiada w swoim zestawie nadzwyczaj sporą ilość białka roślinnego wzmacniającego organa wewnętrzne, mięśnie i kości jak i mającego niezwykle pozytywny wpływ na włosy, skórę i paznokcie.

Sok z jagód acai posiada także funkcjonowanie budzące dołączając żywości do wytwarzania dziennych obowiązków i uprawiania sportów (dzięki rzeczywistym tłuszczowcom w obszernej ilości), przeciwdziała depresji a także uzupełnia funkcjonowanie seksualne (jest wybornym afrodyzjakiem). Sok z owoców Acai przeciwdziała także przemianom nowotworowym, a dzięki posiadaniu obszernej ilości wapnia leczy ślady osteoporozy. Użytkuje się go również do uśmierzania bóli menstruacyjnych oraz przystosowywania poziomu cholesterolu (posiada obszerną ilość kwasów Omega 3 i Omega 6). Gdzie tanio kupić sok z Noni? Sok z owoców Noni jest wykonywany z owoców narastających na Hawajach, w Polinezji i na Tahiti. Do jego olbrzymich pozytywnych stron należy to, że obniża ciśnienie krwi przez stymulację wytwórczości tlenku azotu, osłabiając skłonność do zakrzepów oraz łagodząc ryzyko udaru czy zawału. Owoc Noni poprawia także nastrój, opóźniając jego wahaniom - zawarte w nim prokseronina i kseronina mają działanie przeciwdepresyjne. Innym fragmentem soku z owoców Noni jest damnacanthal, który sprzyja układ immunologiczny, umożliwiają produkcję stosownej liczebności komórek immunologicznych. Gdzie tanio kupić sok z Acai i Noni?

Soki z owoców Acai i Noni można zdobyć ekonomicznie w sklepach internetowych ze dorodną żywnością oraz w aptekach internetowych. Pożądane byłoby skorzystać z wyspecjalizowanych portali, które porównują najtańsze wartości danego towaru. Wartości soków mają początek na pewno od 30 zł za 0,5 l soku z jagód Acai i 1l soku z wytworów Noni. Dbaj o zdrowie pijąc soki z tworów Acai i Noni ma się pewność, iż wyselekcjonowało się towary, które mają na niezbyt pozytywny wpływ. Są one warte swojej zapłaty.

Oszczędzanie w banku - od czego zacząć?...
Autor: komputer79 | Kategorie: Internet  Polecane 
Tagi: pieniądze   inwestycje   oszczędzanie  
10 stycznia 2015, 16:53

Oszczędzanie to słowo-klucz, którego w ostatnich latkach użytkowaliśmy dosyć często. Bo dodatkowo wreszcie przekazaliśmy sobie ideę z tego, że pożądane byłoby mieć odłożoną pewną sumę, nie tylko na tak zwaną "czarną godzinę". Oczywiście większość z nas posiada choć jedno konto bankowe jak i konto oszczędnościowe. Jak bierze się z wielu sondaży, to zaiste konta oszczędnościowe są otoczeniami na których inwestujemy potencjalne nadwyżki walutowe - zwyczajowo wprawdzie nie ma tego nazbyt wiele.

Nie ma zarówno co ukrywać: to wystrzałowy sposób, o ile chcemy odroczyć pieniądze na chwilę a później bez jakichkolwiek ciągłości sięgnąć po nie w razie potrzeby. Konta ekonomiczne są z reguły nisko oprocentowane, nie będą w takim przypadku użyczały się wówczas, kiedy uważasz o regularnym odkładaniu środków co miesiąc.

Oszczędzanie w banku

Jeżeli chcesz zacząć cykliczne zachowywanie, warto ulokować pieniądze na lokacie. Nie musi ich być sporo - chodzi jedynie o to, byś poprzez dwa względnie trzy miesiące, w porównaniu do rozciągłości trwania lokaty, przyzwyczaił się do tego, że pieniądze, które odłożyłeś są poprzez pewien czas niedostępne i nie możesz nimi bez przeszkód przekręcać.

 

Chociażby oszczędzanie długoterminowe należy w jakimś momencie zacząć, choćby nawet oszczędzanie będziesz zaczynać od przysłowiowego zera względnie od niezwykle małej kwoty. Doczekaj tylko w postanowieniu i każdego miesiąca przerzucaj, chociażby na rachunek oszczędnościowy niedużą kwotę.

Nie odczujesz tego czynnika w dziennym funkcjonowaniu, a po kilku miesiącach będziesz mile zaskoczony zauważając, że bez obszerniejszych poświęceń udało Ci się coś odwlec.

Pożyczki a oszczędzanie z Pro-Zyskiem
Autor: komputer79 | Kategorie: Polecane 
Tagi: inwestycje   oszczędzanie  
10 stycznia 2015, 16:51

Robota to sposób na wzbogacenie się pieniędzy służących do utrzymania się. Lecz nikt nie powinien wydawać wszystkich zapracowanych poprzez siebie pieniędzy. Wszelcy teoretycy ekonomii od przez cały czas głoszą, że podstawą dobrej kondycji płatniczej osoby materialnej jest, oprócz profesji zarobkowej, także oszczędzania i rozsądne gospodarowanie odroczonymi środkami. Takim gospodarowaniem na 100% nie jest trzymanie pieniędzy w przysłowiowej skarpecie.

Środki zdeponowane w taki sposób w rzeczywistości tracą na wartości ze względu toków inflacyjnych (wzrostu wartości tłumiącego siłę nabywczą posiadanych środków). W związku z tym też oszczędzanie powinno pojawiać się równocześnie z rozumowym inwestowaniem posiadanych pieniędzy. Najprostszym sposobem od zawsze było założenie pieniędzy na lokatę. Ten produkt płatniczy polega na "zamrożeniu" naszych pieniędzy w banku na uzgodniony czas, za co w zamian odbieramy odsetki, w wysokości paru procent w skal roku.

Sposób na oszczędzanie z Pro-Zyskiem

Nie są to wiec zbyt wysokie zyski, chociaż jest to chyba najbezpieczniejszy sposób inwestowania oszczędności. Istnieją jednak także inne formy inwestowania oszczędności. Przykładową z nich są pożyczki społecznościowe. Co oznacza? - spyta niejeden ewentualny inwestor. Przybliżmy wobec tego zasadę funkcjonowania pożyczek społecznościowych. Za przykład niech posłuży w tym miejscu spółka Nobiles2 i jej oferta.

Program oszczędzania Pro-Zysk, proponowany przez Nobiles2, bazuje istotnie na pożyczkach społecznościowych. W skrócie mówiąc Nobiles2 pośredniczy pomiędzy postacią wkładającą własne środki (która w tym momencie będzie pożyczkodawcą), a pożyczkobiorcą, będąc równocześnie gwarantem spłaty pożyczki.

Decydując się na ten gatunek inwestycji możemy liczyć na duże przychody, natomiast równolegle, nie podobnie jak w wypadku innych zyskownych inwestycji, obowiązuje w tym miejscu gwarancja zwrotu kapitału, bowiem Nobiles2, będąc swoistym poręczycielem kompletnego podjęcia, umożliwia bezpieczne udzielanie pożyczek, kasując właśnie tak ryzyko zagubienia naszych środków. Dzięki inwestycji, jaką są pożyczki społecznościowe, oszczędzanie osiągnęło do szczętu najnowszy aspekt. Nie musi naprawdę polegać na otrzymywaniu delikatnych sum z lokat, lecz może wyznaczać nawet posiłkowe zarzewie zysku.

Jak korzystać z obligacji?
Autor: komputer79 | Kategorie: Polecane 
Tagi: pieniądze   inwestycje   oszczędzanie  
10 stycznia 2015, 16:48

Obligacje Korporacyjne to dodatkowy gatunek papierów wartościowych, które są emitowane poprzez korporacje jak i wszelkie podmioty aktywności ekonomicznej. Emitując obligacje, ich emitent zmusza się do ich okupienia od konsumentów, za ich pierwotną zapłatę razem z nadzwyczajnymi procentami.

Jak korzystać z obligacji

Do czasu wykupienie obligacji nie zapadnie, emitent jest trasatem jej klientów. Oczywiście procenty to zaledwie jeden z typów świadczenia, równie doskonale mogą to być udziały w przychodach danego banku. Interesującą propozycją są obligacje banków.

Poprzez swoją długoletnią obecność na rynku a także stałą sytuację pieniężną, banki są autorytatywnymi emitentami. Przez to, coraz więcej ludzi w Polsce, planuje na zakup obligacji kapitałowych, których emitentami są naturalnie banki. Zostaje zaledwie pytanie: gdzie kupić obligacje bankowe? Nadeszły nabywca obligacji, może skorzystać z dwóch rynków: - Jeżeli kupujemy obligację wyraźnie od emitenta, przy udziale przedstawiciela emisji (np.. domku maklerskiego), jest to rynek pierwotny obligacji. - W inny sposób nabycia obligacji jest wykorzystanie systemu Catalyst.

Catalyst jest układem, który dokonuje autoryzacji a także obrotu wszelakimi winnymi zasobami finansowymi. Poprzez swoje funkcjonowanie oraz możliwości, ustrój Catalyst jest ujmowany jako rynek wtórny obligacji.

Wybór rzeczowego rynku zależy od kontrahenci, nie zapomnijmy jednak, iż ustroje takie jak Catalyst, mogą mieć małe opóźnienie przy liczeniu. Z tej racji, zazwyczaj nabycia obligacji, polecamy dopełnianie zakupu na rynku pierwotnym.