Pożyczki a oszczędzanie z Pro-Zyskiem


Autor: komputer79 | Kategorie: Polecane 
Tagi: inwestycje   oszczędzanie  
10 stycznia 2015, 16:51

Robota to sposób na wzbogacenie się pieniędzy służących do utrzymania się. Lecz nikt nie powinien wydawać wszystkich zapracowanych poprzez siebie pieniędzy. Wszelcy teoretycy ekonomii od przez cały czas głoszą, że podstawą dobrej kondycji płatniczej osoby materialnej jest, oprócz profesji zarobkowej, także oszczędzania i rozsądne gospodarowanie odroczonymi środkami. Takim gospodarowaniem na 100% nie jest trzymanie pieniędzy w przysłowiowej skarpecie.

Środki zdeponowane w taki sposób w rzeczywistości tracą na wartości ze względu toków inflacyjnych (wzrostu wartości tłumiącego siłę nabywczą posiadanych środków). W związku z tym też oszczędzanie powinno pojawiać się równocześnie z rozumowym inwestowaniem posiadanych pieniędzy. Najprostszym sposobem od zawsze było założenie pieniędzy na lokatę. Ten produkt płatniczy polega na "zamrożeniu" naszych pieniędzy w banku na uzgodniony czas, za co w zamian odbieramy odsetki, w wysokości paru procent w skal roku.

Sposób na oszczędzanie z Pro-Zyskiem

Nie są to wiec zbyt wysokie zyski, chociaż jest to chyba najbezpieczniejszy sposób inwestowania oszczędności. Istnieją jednak także inne formy inwestowania oszczędności. Przykładową z nich są pożyczki społecznościowe. Co oznacza? - spyta niejeden ewentualny inwestor. Przybliżmy wobec tego zasadę funkcjonowania pożyczek społecznościowych. Za przykład niech posłuży w tym miejscu spółka Nobiles2 i jej oferta.

Program oszczędzania Pro-Zysk, proponowany przez Nobiles2, bazuje istotnie na pożyczkach społecznościowych. W skrócie mówiąc Nobiles2 pośredniczy pomiędzy postacią wkładającą własne środki (która w tym momencie będzie pożyczkodawcą), a pożyczkobiorcą, będąc równocześnie gwarantem spłaty pożyczki.

Decydując się na ten gatunek inwestycji możemy liczyć na duże przychody, natomiast równolegle, nie podobnie jak w wypadku innych zyskownych inwestycji, obowiązuje w tym miejscu gwarancja zwrotu kapitału, bowiem Nobiles2, będąc swoistym poręczycielem kompletnego podjęcia, umożliwia bezpieczne udzielanie pożyczek, kasując właśnie tak ryzyko zagubienia naszych środków. Dzięki inwestycji, jaką są pożyczki społecznościowe, oszczędzanie osiągnęło do szczętu najnowszy aspekt. Nie musi naprawdę polegać na otrzymywaniu delikatnych sum z lokat, lecz może wyznaczać nawet posiłkowe zarzewie zysku.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz